Preskočiť na obsah
Peter Čemerička

Stavebníctvo

Peter Čemerička

Murovanie a murárske práce

Obec
Panické Dravce
Od roku
2019
IČO
52 321 029

Peter Čemerička

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
985 32 Panické Dravce
Na trhu od
1. apríla 2019
IČO
52 321 029
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Čemerička

Peter Čemerička – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Panické Dravce. Podniká od 1. apríla 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad murárstvo, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Čemerička
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 321 029
Dátum vzniku
1. apríla 2019
Miesto podnikania
985 32 Panické Dravce
Živnostenský register
Okresný úrad Lučenec, vložka č. 640-20048
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Čemerička zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Murárstvo

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Čemerička?

Miesto podnikania je v obci 985 32 Panické Dravce.

Čím sa Peter Čemerička zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Peter Čemerička?

IČO je 52 321 029.

Odkedy podniká Peter Čemerička?

Podnikanie začalo 1. apríla 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Čemerička podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-cemericka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.